Parhaat kampaamot - Top salongit Yhdysvalloissa

Yhdysvaltain tyyli

standard-body-content '>

Alabama
Birmingham: Salon Loba, salonloba.com

Alaska
Ankkuripaikka: Allure Day Spa ja hiusten muotoilu, allurehairdesign.com

Arizona
Phoenix: Roose -salonki ja kylpylä, theroose.com
Scottsdale: Salon Tru, salontru.com



Arkansas
Fayetteville: Metropolis -salonki, metrosalon.com

Kalifornia
Enkelit: Byron & Tracey, byronandtracey.com ;
Kypärä salonki, helmetsalon.net ; Kimble Hair Studio, kimblehaircare.com ; Sally Hershberger, sallyhershberger.com ; Serge Normant John Frieda Salonissa, sergenormantjohnfrieda.com
San Francisco: Pretty Pretty Collective, 415-282-2002; Uudista salonki, revampsalonsf.com

Colorado
Denver: Thompson & Co., thompsonandcosalon.com

Connecticut
Greenwich: Warren-Tricomi, warrentricomi.com
Madison: Timothy Pamment Salon, timothypammentsalon.com
North Haven : G Olohuone, thegsalon.com
Joen ranta: Partners Salon & Spa, partnerssalon.com

Delaware
Wilmington: Cielo Salon & Spa, sky-ss.com

Florida
Fort Lauderdale: Tehtaan salonki, thefactorysalon.com Miami: Dee & Co., deeandcohairstudio.com ; Oribe, oribesalon.com ; Snip -salonki, snipsnipsalon.com ; Todd Jameson : Alaston studio, nuestudio.com
Santa Rosan ranta: Salon Twist, salontwist.com

Georgia
Atlanta: Seuraava salonki, salonnext.com ; Soren Salon, sorensalon.com
Kennesaw:
Dyer & Posta Salon, dyerandpostasalon.com Marietta: Michaelilta, vanmichael.com

Havaiji
Honolulu: J Olohuone, jsalon.com

Idaho
Boise: Huone 117, salon117.net

Illinois
Chicago: Maxine, maxinesalon.com ; Michael ja Michael, michaelandmichael.com ; Red 7 Salon, red7salon.com ; Buzz Lounge, salonbuzz.com

Indiana
Indianapolis: Valkoinen hiusten taide, whitetheartofhair.com

Iowa
Munkit: SalonSpaW, salonspaw.com

Kansas
Overland Park: Viimeinen sotku, thelasttangle.com

Kentucky
Louisville: HaliB + co, halibco.com

Louisiana
New Orleans: Kinetix -kylpylä, kinetixspasalon.com ; Paris Parker, parisparker.com ; Steven Sobel, stevensobel.com

Maine
Kennebunkport: Fringe Hair Art, fringehairart.com

Maryland
Baltimore: Laboratorio, laboratoriehair.com
Lutherville: Uno Salon, unothesalon.com

Massachusetts
Boston: Jeffrey Lyle Salon, jeffreylylesalon.com Mizu, mizuforhair.com ; Salonki Mario Russo, mariorusso.com

Michigan
Ann Arbor: Salon XL Color & Design Group, salonxl.com

Minnesota
Minneapolis: Kauneushuone, thebeautyroommpls.com
Wayzata: Twiggs -salonki, twiggssalonspa.com

Mississippi
Jackson: Barnette, barnettessalon.com

Missouri
Kansas City: Belle Epoque, belleepoque-kc.com
St. Louis: Illusions Color Spa, illusionscolorspa.com

Montana
Suuret putoukset: Olohuone, thelivingroomspa.com

Nebraska
Omaha: Garbon salonki ja kylpylä, garbossalons.com

Nevada
Las Vegas: Väri, caesars.com/color ; Globe -salonki, globesalon.com

New Hampshire
Portsmouth:
Solari Spa, solarispa.com

New Jersey
Manalapan: Avanti Day Resort, avantidayresort.com
Millburn: Subway Salon, subwaysalon.com

Uusi Meksiko
Albuquerque: Revelry, studiosalonki, 505-842-8980

New York
New York: Areenasalonki, arena-salon.com ; Ion Studio, ionstudionyc.com ; Marie Robinsonin salonki, marierobinsonsalon.com ; Rita Hazan Salon, ritahazansalon.com ; Whittemore Housen salonki, whittemorehousesalon.com ; Woodley & Bunny, woodleyandbunny.com

Pohjois-Carolina
Kappelimäki: Citrine -salonki ja kylpylä, citrinesalonnc.com
Charlotte: Euphoria Salon & Spa, euphoriasalon.com

Pohjois-Dakota
Fargo: Hiusten menestys, hairsuccesssalons.com

Ohio
Cincinnati: Michael ja yhtiö, michaelandcosalon.com ; Bastille Lounge, salonbastille.com

Oklahoma
Tulsa: Makea, dolcetulsa.com ; Jara Herron Salon, jaraherron.com

Oregon
Portland: Fada -salonki, fadasalon.com ; Hienoa työtä, magnumo.com

Pennsylvania
Newton: David J.Witchell, 25 Etelä, davidjwitchell.com
Philadelphia: Giovanni & Pileggi, giovannipileggi.com ; Jason Matthew Salon, jasonmatthew.com ; Laurentius, laurentiussalon.com

Puerto Rico
Santurce: Cristobal -salonki, cristobalsalon.com

Rhode Island Providence: Moss -salonki, moss-salon.com

Etelä-Carolina
Greenville: Christopher Ashley Salon, christopherashleysalon.net

Etelä-Dakota
Sioux Falls: Village Hair and Spa, 605-336-8910

Tennessee
Nashville: Elementtisalonki, elementsalonnashville.com

Texas
Austin: Birds Parturi, birdsbarbershop.com ; Maito + hunaja, milkandhoneyspa.com
Dallas: Hei, 214-823-3600; Osgood-O'Neil, osgoodoneil.com
Houston: Ylempi käsi, theupperhand.com

Utah
Salt Lake City: Butterfly Jac Salon, butterflyjac.com

Vermont
Brattleboro: Jacque Lounge, salonjacquevt.com

Virginia
McLean: Salon Bleu, 703-448-1300

Washington
Seattle: Elliott -salonki, elliottsalon.com ; Swink Style Bar, swinkstylebar.com

Washington, DC
Saint Germain, saintgermainsalon.com ; Urban Style Lab, lab-dc.com

Länsi -Virginia
Charleston: Hair We Salon & Spa, hairwearewv.com

Wisconsin
Milwaukee: Brio -salonki, briosalonmilwaukee.com

Wyoming
Jackson: Frost Salon, 307-734-0804

Suosittu Viestiä